Kontaktní údaje

Hodina H, z. s.
Hrnčířská 111
393 01 Pelhřimov

hodinah@hodinah.cz

IČ: 26552361
č. ú.: 2300150640/2010

Kontaktní formulář

Hlavní tým

Daniela Havlíčková
daniela@hodinah.cz
602 174 876
předsedkyně, lektor, metodik

Iva Maciá
iva@hodinah.cz
777 129 257
stáže, Evropská dobrovolná služba Erasmus+, konverzace, projektový pracovník, lektor mezinárodní spolupráce, ochutnávka sportů

Eva Havlíčková
eva@hodinah.cz
723 902 099
taneční klub, Seniorpoint (seniorklub, VU3V, Aj pro seniory, tablety), projektový pracovník, mezinárodní projekty Erasmus+, ICM, Eurodesk, karty ISIC a ITIC

Táňa Farajzlová
tana@hodinah.cz
doučování žáků 6-10 let, administrace, správa prostor

Monika Hamalčíková
monika@hodinah.cz
lektor Čj pro cizince, projektový pracovník, fundraising

Zahraniční tým

zahraniční dobrovolníci
Forough, Fabian, Jose, Miklos

Amandine
zahraniční pracovník
amandine@hodinah.cz

Podpora

informace o Evropské dobrovolné službě
eds@hodinah.cz

Informační centrum pro mládež
icm@hodinah.cz

Hodina H nabízí příležitosti dětem, mladým lidem, rodičům i seniorům.

Hodina HHrnčířská 111,
393 01 Pelhřimov

mapa Hodina H