Contact information

Hodina H, o. s.
Hrncirska 111
393 01 Pelhrimov
Czech Republic

ID: 26552361
bank account: 2300150640/2010

Contact form

Main team

Daniela Havlickova
daniela@hodinah.cz
+420 602 174 876

Iva Macia
iva@hodinah.cz
+420 777 129 257

Eva Havlickova
eva@hodinah.cz
+420 723 902 099

Foreign team

Amandine
foreign worker – assistant junior
amandine@hodinah.cz
+420 723 985 272
communication languages:
French, English, basic Czech

Support

Misa
Moravske Budejovice, Olomouc
misa@hodinah.cz

information about EVS
eds@hodinah.cz

Youth information centre
icm@hodinah.cz

general
hodinah@hodinah.cz

Cílem Hodiny H je zvýšení kvality a podpora udržitelného rozvoje kompetencí dětí, mládeže a místní komunity.

Hodina HHrnčířská 111,
393 01 Pelhřimov
Czech republic

Hodina H on map