Rozhýbejme Pelhřimov

Projekt „Rozhýbejme Pelhřimov“ je cyklem aktivit a akcí, které rozšiřují spektrum sportů ve městě.

Projekt „Rozhýbejme Pelhřimov“ je cyklem aktivit a akcí, které rozšiřují spektrum sportů ve městě a současně sport řadí mezi komunitní aktivity, kdy se lidé setkávají a aktivně se zapojují do dění ve městě. Projekt vytváří neprofesionální sportovní příležitosti pro všechny a možnost vyzkoušet si sporty, které jsou známé i neznámé, ale nenásilně posilují zapojení občanů do sportovního vyžití. Rozmanitost aktivit v projektu je zaměřena na motivaci k aktivnímu a nekonzumnímu způsobu trávení volného času a odpovědnosti za své zdraví. Sporty jsou také propojovány s tématy, které se týkají občanů města jako např. udržitelné globální cíle, zdravý životní styl, participace. Pojem „rozhýbat“ se tak váže k aktivizaci, kde je sport použit jako nástroj a cesta k rozvoji.

Hlavními akcemi projektu jsou: Rozhýbejme Pelhřimovv aneb Volný čas není nuda, Multisportovní procházky, Sportovní aktivity pro seniory, Taneční klub Hodiny H.Projekt je podpořen Rozvojovým fondem města Pelhřimov v roce 2013 až 2022.

Pojďte společně s námi spojit dohromady sport a zábavu, vyzkoušet známé i neznámé sporty, dozvědět se něco zajímavého, a dělat při tom něco nejen pro sebe, ale i pro ostatní!

  • C:\fakepath\rozhybejmepe1
  • C:\fakepath\rozhybejmepe2
  • C:\fakepath\rozhybejmepe3
  • C:\fakepath\rozhybejmepe4

Hodina H nabízí příležitosti dětem, mladým lidem, rodičům i seniorům.

Hodina HHrnčířská 111,
393 01 Pelhřimov

mapa Hodina H